<  1 | 2 

Číslo: 1/18
Rok: 2018
Zimní radovánky

O zimním sportování bude náš nový Speciál, který je právě v prodeji. Vedle komiksu se Čtyřlístkem se opět setkáte s komisařem Vroubkem a dvojici kamarádů Kvídem a Fídem. Těšit se můžete i na spoustu vtipů, rébusů a hádanek!
Číslo: 3/18
Rok: 2018
Magická Amazonka

V našem novém Speciálu vás zavedeme až do Amazonského pralesa. Ten je plný roztodivných, barevných a někdy i docela nebezpečných zvířat. Opět se setkáte s důvtipným komisařem Vroubkem a dvojicí vykutálených kamarádů Kvídem a Fídem.
Číslo: 4/18
Rok: 2018
Mezi rytíři

Chcete-li se o rytířích něco dozvědět, přijde vhod náš nový Čtyřlístek Speciál. Vedle hlavního komiksu se Čtyřlístkem se setkáte take s detektivem Vroubkem a dvojicí kamarádů Kvídem a Fídem. Těšit se můžete také na množství úkolů a doplňovček.
Číslo: 23
Rok: 2018
Ahoj, tady Fifi - V botanické zahradě

Květiny všeho druhu jsou velkou Fifinčinou vášní. Svůj nový speciál věnovala právě rozličným květinám v botanických zahradách. S Fifinkou se můžete těšit také nadžínovou módu či seznámení s veselýmpsíkem bišonkem. A nezapomeneme ani na oblíbené Tritonky, vyrábění a množství hádanek!
Číslo: 24
Rok: 2018
Ahoj tady Fifi - Hvězda krasojízdy

Fifinka se ve svém novém speciálu stane opravdovou hvězdou krasojízdy. Také vás naučíme připravit to pravé halloweenské pohoštění. A dozvíte se, jak se v zimě postarat o ztraceného ježečka. Nezapomeneme ani na oblíbené Tritonky, vyrábění a množství hádanek.