<  1 | 2 

Číslo: 18
Rok: 2017
Ahoj tady Fifi - Do světa filmu

Fifinka vám ukážeme zářivý a kouzelný svět filmu. Jako vždy se můžete těšit na komiks s kobylkou Mišelkou. V rozhovoru se vám představí mládá herečka Sara Sandeva. Dále vás čekají oblíbené Tritonky.
Číslo: 1/17
Rok: 2017
Tajemství šéfkuchaře

Zavedeme vás do světa pochutin a laskomin. Menu je opravdu pestré. Vedle hlavního chodu v podobě komiksu se Čtyřlístkem vám nabídneme také komisaře Vrťapku a dvojici kamarádů Kvída a Fída. Jako zákusky nabízíme spousty vtipů, rébusů a hádanek.
Číslo: 2/17
Rok: 2017
Kamarádi ze Zoo

Podíváme se za zvířátky, která žijí v zoologických zahradách. Dozvíte se o nich spoustu zajímavostí a užitečných informací. Vedle hlavního komiksu se Čtyřlístkem se nově setkáte s detektivem Vroubkem. Dále pak s dvojicí veselých kamarádů Kvídem a Fídem. Čekají na vás také vtipy, doplňovačky a hádanky!
Číslo: 19
Rok: 2017
Ahoj, tady Fifi - Kuchyně celého světa

Tématem čísla je tentokrát vaření, seznámíte se s kuchyní celého světa. Dále se můžete těšit na komiks se Čtyřlístkem, který si poradí se skřítkem Škodíkem. Dozvíte se také, kam se v létě vydat na výlet, či něco ze života border kolie. V rozhovoru se vám představí skupina Slza.
Číslo: 3/17
Rok: 2017
Vzhůru ke hvězdám

Podíváme se až za hranice naší planety Země, a to do nekonečného vesmíru. Dozvíte se pár zajímavostí o vzdálených galaxiích s miliardami zářivých hvězd.Čtyřlístek se podívá až na žvýkačkovou planetu. Setkáte se i s komisařem Vroubkem a dvojicí vykutálených kamarádů Kvídem a Fídem
Číslo: 20
Rok: 2017
Ahoj, tady Fifi - Za zvířátky na Madagaskar

Téma čísla tentokrát tajemný ostrov Madagaskar. Komiks s Fifinkou o ztraceném lemurkovi, trendy účesy, rozhovor Tomaš Klus, Tritonky, rébusy a hádanky.
Číslo: 4/17
Rok: 2017
Duhová paleta

Čtyřlístek v novém příběhu potká skalního obra, který touží stát se malířem. Setkáte se i s komisařem Vroubkem a dvojicí vykutálených kamarádů Kvídem a Fídem.