1 | 2  >

Číslo: 21
Rok: 2018
Ahoj tady Fifi - Pod hladinou moře

Tématem Fifinčina speciálu je totiž krásný a tajemný svět moří a oceánů. Dozvíte se také něco ze života vznešených koček, nebo pro vás máme tipy na domácí kosmetiku. V rozhovoru se vám představí zpěvák Thom Artway. Dále vás čekají oblíbené Tritonky a množství rébusů a hádanek!
Číslo: 22
Rok: 2018
Ahoj tady Fifi - Princezna na zámku

Tentokrát vám představím místa, kde žily opravdové princezny. Dozvíte se něco o historii třpytivých šperků a také vás naučím péci veselé jarní perníčky. A nezapomenu ani na oblíbené Tritonky a množství rébusů a hádanek!
Číslo: 2/18
Rok: 2018
Svět dinosaurů

Před dávnými časy žili na naší planetě fascinující tvorové, kterým říkáme dinosauři. Někteří byli větší než šestipatrový dům, jiní vypadali jako obrněný transportér a další měli zuby ostré jako nože. Pojďme se tedy společně těmto živočichům podívat na zoubek!
Číslo: 1/18
Rok: 2018
Zimní radovánky

O zimním sportování bude náš nový Speciál, který je právě v prodeji. Vedle komiksu se Čtyřlístkem se opět setkáte s komisařem Vroubkem a dvojici kamarádů Kvídem a Fídem. Těšit se můžete i na spoustu vtipů, rébusů a hádanek!
Číslo: 3/18
Rok: 2018
Magická Amazonka

V našem novém Speciálu vás zavedeme až do Amazonského pralesa. Ten je plný roztodivných, barevných a někdy i docela nebezpečných zvířat. Opět se setkáte s důvtipným komisařem Vroubkem a dvojicí vykutálených kamarádů Kvídem a Fídem.
Číslo: 4/18
Rok: 2018
Mezi rytíři

Chcete-li se o rytířích něco dozvědět, přijde vhod náš nový Čtyřlístek Speciál. Vedle hlavního komiksu se Čtyřlístkem se setkáte take s detektivem Vroubkem a dvojicí kamarádů Kvídem a Fídem. Těšit se můžete také na množství úkolů a doplňovček.
Číslo: 23
Rok: 2018
Ahoj, tady Fifi - V botanické zahradě

Květiny všeho druhu jsou velkou Fifinčinou vášní. Svůj nový speciál věnovala právě rozličným květinám v botanických zahradách. S Fifinkou se můžete těšit také nadžínovou módu či seznámení s veselýmpsíkem bišonkem. A nezapomeneme ani na oblíbené Tritonky, vyrábění a množství hádanek!
Číslo: 24
Rok: 2018
Ahoj tady Fifi - Hvězda krasojízdy

Fifinka se ve svém novém speciálu stane opravdovou hvězdou krasojízdy. Také vás naučíme připravit to pravé halloweenské pohoštění. A dozvíte se, jak se v zimě postarat o ztraceného ježečka. Nezapomeneme ani na oblíbené Tritonky, vyrábění a množství hádanek.
Číslo: 17
Rok: 2017
Ahoj tady Fifi - Do světa módy

Tentokráte se zaměříme na pestrý a lákavý svět módy. Představíme vám mladého herce Zdeňka Piškulu. Dále na vás čekají oblíbené Tritonky a množství doplňovaček a hádanek!