1 | 2  >

Číslo: 1/19
Rok: 2019
Kdo tady straší?

V Speciálu se dozvíte něco o strašidelných pověstech. Ale nebojte se, Čtyřlístek bude mít jako vždy pro strach uděláno. Setkáte se takés komisařem Vroubkem a dvojicí kamarádů Kvídem a Fídem.
Číslo: 2/19
Rok: 2019
Šťastnou cestu!

Celý náš nový Speciál se tentokrát točí okolo aut. Navíc vás Čtyřlístek provede dopravním desaterem. Nebudou chybět ani detektiv Vroubek a dvojice rozverných kamarádů Kvído a Fído.
Číslo: 3/19
Rok: 2019
Země na obzoru

Odvážní mořeplavci a jejich výpravy za hledáním nových světů jsou tématem nového Speciálu. Vedle komiksu se Čtyřlístkem se můžete těšit na detektiva Vroubka a dvojici veselých kamarádů Kvída a Fída.
Číslo: 25
Rok: 2019
Tajemství za oponou

Pojďme spolu s Fifinkou rozhrnout oponu a nahlédnout do světa divadelních iluzí. Máme pro vás návod, jak si zahrát prstové divadlo
Číslo: 26
Rok: 2019
Nejlepší kamarád

Milé holčičky, jistě máte rády pejsky. A protože Fifinka je na tom stejně, představí vám ve svém novém speciálu ta nejoblíbenější psí plemena. V komiksu se setkáte dokonce s psím hrdinou Matýskem.
Číslo: 27
Rok: 2019
Barevná paleta

Pojďme spolu s Fifinkou nahlédnout do světa výtvarného umění. Dozvíte se něco o historii malířství a naučíme Vás míchat barvy. Můžete se těšit také na vyrábění, spoustu prázdninového luštění, velký test kamarádství.
Číslo: 21
Rok: 2018
Ahoj tady Fifi - Pod hladinou moře

Tématem Fifinčina speciálu je totiž krásný a tajemný svět moří a oceánů. Dozvíte se také něco ze života vznešených koček, nebo pro vás máme tipy na domácí kosmetiku. V rozhovoru se vám představí zpěvák Thom Artway. Dále vás čekají oblíbené Tritonky a množství rébusů a hádanek!
Číslo: 22
Rok: 2018
Ahoj tady Fifi - Princezna na zámku

Tentokrát vám představím místa, kde žily opravdové princezny. Dozvíte se něco o historii třpytivých šperků a také vás naučím péci veselé jarní perníčky. A nezapomenu ani na oblíbené Tritonky a množství rébusů a hádanek!
Číslo: 2/18
Rok: 2018
Svět dinosaurů

Před dávnými časy žili na naší planetě fascinující tvorové, kterým říkáme dinosauři. Někteří byli větší než šestipatrový dům, jiní vypadali jako obrněný transportér a další měli zuby ostré jako nože. Pojďme se tedy společně těmto živočichům podívat na zoubek!