Filtrovat podle: Vyledávání:
 

|<  <<  <  11 | 12 | 13 | 14 | 15   >>  >|

Číslo: 19
Rok: 2017
Ahoj, tady Fifi - Kuchyně celého světa

Tématem čísla je tentokrát vaření, seznámíte se s kuchyní celého světa. Dále se můžete těšit na komiks se Čtyřlístkem, který si poradí se skřítkem Škodíkem. Dozvíte se také, kam se v létě vydat na výlet, či něco ze života border kolie. V rozhovoru se vám představí skupina Slza.
Číslo: 3/17
Rok: 2017
Vzhůru ke hvězdám

Podíváme se až za hranice naší planety Země, a to do nekonečného vesmíru. Dozvíte se pár zajímavostí o vzdálených galaxiích s miliardami zářivých hvězd.Čtyřlístek se podívá až na žvýkačkovou planetu. Setkáte se i s komisařem Vroubkem a dvojicí vykutálených kamarádů Kvídem a Fídem
Číslo: 20
Rok: 2017
Ahoj, tady Fifi - Za zvířátky na Madagaskar

Téma čísla tentokrát tajemný ostrov Madagaskar. Komiks s Fifinkou o ztraceném lemurkovi, trendy účesy, rozhovor Tomaš Klus, Tritonky, rébusy a hádanky.
Číslo: 4/17
Rok: 2017
Duhová paleta

Čtyřlístek v novém příběhu potká skalního obra, který touží stát se malířem. Setkáte se i s komisařem Vroubkem a dvojicí vykutálených kamarádů Kvídem a Fídem.
Číslo: 21
Rok: 2018
Ahoj tady Fifi - Pod hladinou moře

Tématem Fifinčina speciálu je totiž krásný a tajemný svět moří a oceánů. Dozvíte se také něco ze života vznešených koček, nebo pro vás máme tipy na domácí kosmetiku. V rozhovoru se vám představí zpěvák Thom Artway. Dále vás čekají oblíbené Tritonky a množství rébusů a hádanek!
Číslo: 22
Rok: 2018
Ahoj tady Fifi - Princezna na zámku

Tentokrát vám představím místa, kde žily opravdové princezny. Dozvíte se něco o historii třpytivých šperků a také vás naučím péci veselé jarní perníčky. A nezapomenu ani na oblíbené Tritonky a množství rébusů a hádanek!
Číslo: 2/18
Rok: 2018
Svět dinosaurů

Před dávnými časy žili na naší planetě fascinující tvorové, kterým říkáme dinosauři. Někteří byli větší než šestipatrový dům, jiní vypadali jako obrněný transportér a další měli zuby ostré jako nože. Pojďme se tedy společně těmto živočichům podívat na zoubek!
Číslo: 1/18
Rok: 2018
Zimní radovánky

O zimním sportování bude náš nový Speciál, který je právě v prodeji. Vedle komiksu se Čtyřlístkem se opět setkáte s komisařem Vroubkem a dvojici kamarádů Kvídem a Fídem. Těšit se můžete i na spoustu vtipů, rébusů a hádanek!