<  1 | 2 | 3  >

Číslo: 648
Rok: 2018
Pračtyřlístek

Mnoho z vás si klade otázku, jak vlastně Čtyřlístek vznikl, jak se naši kamarádi dali dohromady. V příštím čísle se dovíte, že se to stalo už kdysi dávno, v dobách kmenových válek.

Sedmikrásov, Kňour a Mník, Hrdinové, Tryskošnek
Číslo: 647
Rok: 2018
Ospalá lhota

Záhada vesnice, jejíž obyvatelé prospí většinu denní i noční doby. Pátrání zavede naše kamarády až k bývalému zámku Šípkové Růženky.

Cyril a Mikuláš, Kňour a Mník, Hubert a Hugo, Pazourek a Zoubek
Číslo: 646
Rok: 2018
Hlasy oceánu

Už se párkrát stalo, že se někdo pokusil zneužít Myšpulínovy vynálezy. Stane se to i tentokrát, dva mořští piráti chtějí pomocí Myšpulínova komunikátoru lovit velrybí mláďata.

Isabela, Kňour a Mník, Meloun a Sirka, Morgana a Morgavsa.
Číslo: 645
Rok: 2018
Na africké stopě

V prvním příběhu se vydáme do Afriky po stopách slavného cestovatele Emila Holuba. Naše druhá výprava bude skromnější, vypravíme se v motorovém člunu na řeku Jizeru.

Zoubek a Pazourek, Sedmikrásov, Tryskošnek
Číslo: 643
Rok: 2018
Sněžní bratři

Také jste smutní, že bývá v poslední době málo sněhu? Čtyřlístek objeví, proč tomu tak je. Seznámí se totiž se sněžnými bratry, kteří mají výrobu sněhu na starosti.

Kňour a Mník, Cyril a Mikuláš, Matylda, Hubert a Hugo
Číslo: 642
Rok: 2018
Kouzelná utěrka

Zima je tady a tak se naši čtyři přátelé po čase vydají užít si zimních radovánek. Snowboard, lyže, sáňky, vleky a nádherný prašan.

Zvířátka ze zoo, Mňour a Mník, Veverka a Myška, Isabela
Číslo: 641
Rok: 2018
Parfem pravdy

Myšpulín vynalézá jako na běžícím pásu. A proto se někdy přihodí, že vynález nefunguje úplně tak, jak má. Prostě má určité mouchy, nebo také vedlejší účinky. Přesně jako parfém pro Fifinku.

Pazourek a Zoubek, Morgana a Morgavsa, Sedmikrasov
Číslo: 640
Rok: 2017
Kulový blesk

Dvojčíslo. Kulový blesk, se odehrává u nás doma v Třeskoprskách. Zabloudí k nám malý čertík a způsobí v naší domácnosti pěkný rozruch. Nu a poté se vypravíme do pohoří zvaného Andy, kde se seznámíme se dvěma kondory.

Cyril a Mikuláš, Čaroděj Metloděj, Hubert a Hugo
Číslo: 638
Rok: 2017
Tajemství staré kůlny

Tentokrát vás čeká velká robotí soutěž. Myšpulín opráší starého dobrého domácího robota, a ten se utká se supermoderním robotím vynálezem dvou trochu nafoukaných chlapců.

Matylda, Angličtina, Tryskošnek, Isabela