1 | 2  >

Číslo: 655
Rok: 2018
Dino má kamaráda

V dvojčísle se zase setkáte se starým známým Dinem. Tentokrát mu bude zdatně sekundovat neohrožený pejsek Olík. Také se podíváme do slunné Itálie. Čtyřlístek zde potká slovutného mistra Michelangela.

Pazourek a Zoubek, Sedmikrásov, Mramor z Carrary, Hubert a Hugo
Číslo: 653
Rok: 2018
Desetiboj

Pinďa je známý atlet. Nikdo neběhá rychleji, neskáče dál nebo výš než on. Co se však stane, když v atletickém desetiboji nemá soupeře jednoho, ale dva?

Cyril a Mikuláš, Komisař Vroubek, Rytíř z Kufrštejnu, Morgana a Morgavsa
Číslo: 652
Rok: 2018
Ostrov duchů

Kamarádi ze Čtyřlístku ve svém novém příběhu zavítají až na daleký tichomořský ostrov. Ale nebylo by to to pravé dobrodružství, kdyby tam nenarazili na další záhadu. Zdejšího vědátora totiž trápí tajemní duchové.

Pazourek a Zoubek, Kňour a Mník, Morgana a Morgavsa, Tryskošnek
Číslo: 651
Rok: 2018
Domeček splněných přání

Kdo by nechtěl splnit každé přání. Ale na rozdíl od nás smrtelníků se jim to jejich splnilo – ovšem jen na zkoušku, aby mohli zjistit, že takové přání není vždy to pravé ořechové.

Sedmikrásov, Komisař Vroubek, Hubert a Hugo, Zvířátka ze ZOO.
Číslo: 650
Rok: 2018
Superauto

V prvním příběhu se dozvíte, co se stane, když naši kamarádi nahradí staré dobré červené autíčko novým superautem a ve druhém se Čtyřlístek vypraví na Karlštejn. Ale v době Karla IV. a Buška z Velhartic.

Cyril a Mikuláš, Pazourek a Zoubek, Noc na Karlštejně, Morgana a Morgavsa
Číslo: 648
Rok: 2018
Pračtyřlístek

Mnoho z vás si klade otázku, jak vlastně Čtyřlístek vznikl, jak se naši kamarádi dali dohromady. V příštím čísle se dovíte, že se to stalo už kdysi dávno, v dobách kmenových válek.

Sedmikrásov, Kňour a Mník, Hrdinové, Tryskošnek
Číslo: 647
Rok: 2018
Ospalá lhota

Záhada vesnice, jejíž obyvatelé prospí většinu denní i noční doby. Pátrání zavede naše kamarády až k bývalému zámku Šípkové Růženky.

Cyril a Mikuláš, Kňour a Mník, Hubert a Hugo, Pazourek a Zoubek
Číslo: 646
Rok: 2018
Hlasy oceánu

Už se párkrát stalo, že se někdo pokusil zneužít Myšpulínovy vynálezy. Stane se to i tentokrát, dva mořští piráti chtějí pomocí Myšpulínova komunikátoru lovit velrybí mláďata.

Isabela, Kňour a Mník, Meloun a Sirka, Morgana a Morgavsa.
Číslo: 645
Rok: 2018
Na africké stopě

V prvním příběhu se vydáme do Afriky po stopách slavného cestovatele Emila Holuba. Naše druhá výprava bude skromnější, vypravíme se v motorovém člunu na řeku Jizeru.

Zoubek a Pazourek, Sedmikrásov, Tryskošnek