1 | 2 | 3  >

Číslo: 645
Rok: 2018
Na africké stopě

V prvním příběhu se vydáme do Afriky po stopách slavného cestovatele Emila Holuba. Naše druhá výprava bude skromnější, vypravíme se v motorovém člunu na řeku Jizeru.

Zoubek a Pazourek, Sedmikrásov, Tryskošnek
Číslo: 643
Rok: 2018
Sněžní bratři

Také jste smutní, že bývá v poslední době málo sněhu? Čtyřlístek objeví, proč tomu tak je. Seznámí se totiž se sněžnými bratry, kteří mají výrobu sněhu na starosti.

Kňour a Mník, Cyril a Mikuláš, Matylda, Hubert a Hugo
Číslo: 642
Rok: 2018
Kouzelná utěrka

Zima je tady a tak se naši čtyři přátelé po čase vydají užít si zimních radovánek. Snowboard, lyže, sáňky, vleky a nádherný prašan.

Zvířátka ze zoo, Mňour a Mník, Veverka a Myška, Isabela
Číslo: 641
Rok: 2018
Parfem pravdy

Myšpulín vynalézá jako na běžícím pásu. A proto se někdy přihodí, že vynález nefunguje úplně tak, jak má. Prostě má určité mouchy, nebo také vedlejší účinky. Přesně jako parfém pro Fifinku.

Pazourek a Zoubek, Morgana a Morgavsa, Sedmikrasov
Číslo: 640
Rok: 2017
Kulový blesk

Dvojčíslo. Kulový blesk, se odehrává u nás doma v Třeskoprskách. Zabloudí k nám malý čertík a způsobí v naší domácnosti pěkný rozruch. Nu a poté se vypravíme do pohoří zvaného Andy, kde se seznámíme se dvěma kondory.

Cyril a Mikuláš, Čaroděj Metloděj, Hubert a Hugo
Číslo: 638
Rok: 2017
Tajemství staré kůlny

Tentokrát vás čeká velká robotí soutěž. Myšpulín opráší starého dobrého domácího robota, a ten se utká se supermoderním robotím vynálezem dvou trochu nafoukaných chlapců.

Matylda, Angličtina, Tryskošnek, Isabela
Číslo: 637
Rok: 2017
Přísloví napoví

V tomto čísle navštívíme městečko Příslovice, kde budou právě probíhat letní městské slavnosti, jejichž součástí je i hádání přísloví. Jak asi dopadne reprezentant Čtyřlístku Bobík?

Pazourek a Zoubek, Angličtina, Veverka a Myška, Morgana a Morgavsa
Číslo: 636
Rok: 2017
Bramborová medaile

Snem každého sportovce je zúčastnit se olympijských her. Víme, že Čtyřlístku se to už několikrát podařilo. Ale ukáže se, že ta „bramborová“ má větší cenu než zlatá, stříbrná a bronzová dohromady.

Matylda, Angličtina, Sedmikrásov, Tryskošnek
Číslo: 635
Rok: 2017
Závody strašidel

Naši čtyři kamarádi si zase jednou zazávodí. A nebudou to závody obyčejné, ale závody strašidelné. Nu a pak se vydají do vesmíru, kde naleznou planetu, na níž je všechno vzhůru nohama.

Pazourek a Zoubek, Isabela, Planeta naopak, Morgana a Morgavsa