1 | 2  >

Číslo: 651
Rok: 2018
Domeček splněných přání

Kdo by nechtěl splnit každé přání. Ale na rozdíl od nás smrtelníků se jim to jejich splnilo – ovšem jen na zkoušku, aby mohli zjistit, že takové přání není vždy to pravé ořechové.

Sedmikrásov, Komisař Vroubek, Hubert a Hugo, Zvířátka ze ZOO.
Číslo: 650
Rok: 2018
Superauto

V prvním příběhu se dozvíte, co se stane, když naši kamarádi nahradí staré dobré červené autíčko novým superautem a ve druhém se Čtyřlístek vypraví na Karlštejn. Ale v době Karla IV. a Buška z Velhartic.

Cyril a Mikuláš, Pazourek a Zoubek, Noc na Karlštejně, Morgana a Morgavsa
Číslo: 648
Rok: 2018
Pračtyřlístek

Mnoho z vás si klade otázku, jak vlastně Čtyřlístek vznikl, jak se naši kamarádi dali dohromady. V příštím čísle se dovíte, že se to stalo už kdysi dávno, v dobách kmenových válek.

Sedmikrásov, Kňour a Mník, Hrdinové, Tryskošnek
Číslo: 647
Rok: 2018
Ospalá lhota

Záhada vesnice, jejíž obyvatelé prospí většinu denní i noční doby. Pátrání zavede naše kamarády až k bývalému zámku Šípkové Růženky.

Cyril a Mikuláš, Kňour a Mník, Hubert a Hugo, Pazourek a Zoubek
Číslo: 646
Rok: 2018
Hlasy oceánu

Už se párkrát stalo, že se někdo pokusil zneužít Myšpulínovy vynálezy. Stane se to i tentokrát, dva mořští piráti chtějí pomocí Myšpulínova komunikátoru lovit velrybí mláďata.

Isabela, Kňour a Mník, Meloun a Sirka, Morgana a Morgavsa.
Číslo: 645
Rok: 2018
Na africké stopě

V prvním příběhu se vydáme do Afriky po stopách slavného cestovatele Emila Holuba. Naše druhá výprava bude skromnější, vypravíme se v motorovém člunu na řeku Jizeru.

Zoubek a Pazourek, Sedmikrásov, Tryskošnek
Číslo: 643
Rok: 2018
Sněžní bratři

Také jste smutní, že bývá v poslední době málo sněhu? Čtyřlístek objeví, proč tomu tak je. Seznámí se totiž se sněžnými bratry, kteří mají výrobu sněhu na starosti.

Kňour a Mník, Cyril a Mikuláš, Matylda, Hubert a Hugo
Číslo: 642
Rok: 2018
Kouzelná utěrka

Zima je tady a tak se naši čtyři přátelé po čase vydají užít si zimních radovánek. Snowboard, lyže, sáňky, vleky a nádherný prašan.

Zvířátka ze zoo, Mňour a Mník, Veverka a Myška, Isabela
Číslo: 641
Rok: 2018
Parfem pravdy

Myšpulín vynalézá jako na běžícím pásu. A proto se někdy přihodí, že vynález nefunguje úplně tak, jak má. Prostě má určité mouchy, nebo také vedlejší účinky. Přesně jako parfém pro Fifinku.

Pazourek a Zoubek, Morgana a Morgavsa, Sedmikrasov